درباره ما۱۴۰۰-۶-۸ ۱۶:۴۸:۳۷ +۰۴:۳۰

درباره ما |About Us

مجموعه رسانه پاک زیستن

پاک زیستن متشکل از مجموعه رسانه هایی شخصی درقالب پادکست ،کانال کتابخوانی تلگرام و شبکه های اجتماعی مربوطه می‌باشد که در راستای رساندن پیام امید به دردمندان و آسیب‌دیدگان بیماری اعتیاد و وابستگان به مواد مخدر و الکل، ایجاد گردیده است.
در اینجا ما همه تلاش خود رو به کار میبندیم تا فارغ از قضاوت‌ها و جهت‌گیری‌های شخصی صرفا پیام رهایی از بیماری اعتیاد را به یک معتاد درحال عذاب برسانیم شاید که به لطف خداوند توانسته‌باشیم ادای دِینی نماییم نسبت به عشق و محبتی که در گذشته‌ای نه چندان دور دریافت کرده‌ایم.

شنیدن از پادگیرها | Listen on

کد را اسکن نمایید

شنیدن از برنامه کست باکس

https://apple.co/3sqBA56

کد را اسکن نمایید

شنیدن از برنامه اپل پادکست

همراهی با ما

داستان زندگی خود در دوران مصرف و بهبودی و دستاوردهای بهبودی در قالب یک فایل صوتی با مدت زمان حداکثر ۱۵ دقیقه از طریق این لینک در واتس اپ ارسال نمایید.

ارسال فایل

محتوای تازه
مستقیم به صندوق ورودی شما

فقط ایمیل خود را اضافه کنید ، مشترک شوید تا مطلع شوید.

    و تمام

    و تمام .... هر چند به سامان اثر بی‌سر و پاییم چون سبحه همان سر به کف دست دعاییم شوخی سر و برگ چمن آرایی ما نیست یکسر چو عرق جوهر ایجاد حیاییم واماندهٔ عجزیم سر و برگ طلب‌ کو چون آبلهٔ پا همه تن آبله پاییم کم نیست اگر گوش دلیل خبر ماست از دیدن ما چشم ببندید صداییم آیینهٔ تحقیق مقابل نپسندد تا محرم آغوش خودیم از تو جداییم بی سعی جنون راه به مقصد نتوان برد بگذار که یک آبله از پوست برآییم

    پاک زیستن در شبکه های اجتماعی